reakcja
3
reakcja
83'

Michał Walski miał okazję do zajścia za skórę klubowi, którego jest wychowankiem. Jego uderzenie z dystansu pozostawiało jednak dużo do życzenia.

reakcja
80'
wydarzenie
ZMIANA
77'

reakcja
75'

Strata Alexandra Gorgona mogła być kosztowna dla Pogoni Szczecin. Tym bardziej, że Benedikt Zech posunął swoim wślizgiem na parking poza stadionem. Uratował to Marcel Wędrychowski i nie pozwolił Arturowi Siemaszce na dośrodkowanie.

reakcja
72'
reakcja
72'
wydarzenie
ZMIANA
72'

Patryk Paryzek umiejętnie rozprowadził akcję na lewą stronę boiska, a następnie zakończył ją za wysokim strzałem głową z dośrodkowania Leonardo Koutrisa. Inna sprawa, że młodzieżowiec był na spalonym, więc nawet gdyby przymierzył, nie byłoby z tego gola.

reakcja
1
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
70'
wydarzenie
ZMIANA
68'

Musiała reagować Puszcza i zareagowała zmianami Tomasza Tułacza, jednak tworzenie sytuacji podbramkowych nie przychodzi jej z łatwością. W 67. minucie Roman Jakuba przypomniał o sobie w ofensywie niecelnym strzałem po podaniu Kamila Zapolnika.

reakcja
66'

Jeszcze jedno niepowodzenie w ofensywie Kamila Grosickiego, ale rozwścieczony kapitan Pogoni Szczecin przynajmniej uniemożliwił przeciwnikom wyjście z kontratakiem.

reakcja
63'

Blokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła i na razie Puszcza Niepołomice nie odpowiedziała niebezpiecznie na gola Leonardo Koutrisa.

reakcja
61'

Akcja indywidualna Kamila Grosickiego zakończona strzałem prosto w przeciwnika. Z kolei Paweł Malec pofatygował się z żółtą kartką do jednego ze sztabowców Pogoni Szczecin.

reakcja
60'

Godzina meczu za zespołami i Linus Wahlqvist zdecydował się odprowadzić piłkę na korner dla Pogoni Szczecin.

reakcja
57'

Po golu była okazja do podwyższenia prowadzenia, jednak strzał Kamila Grosickiego, z pozycji podobnej do tej Leonardo Koutrisa, został zablokowany przez defensora.

reakcja
53'
wydarzenie
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leonardo Koutris.

Pogoń znalazła w sobie energię do żwawszego zaatakowania po przerwie i w 53. minucie zdobyła gola na 1:0 strzałem Leonardo Koutrisa. Gospodarze długo kręcili się po obrzeżach pola karnego schowanego przeciwnika aż rozbili mur obronny z Niepołomic. Oliwier Zych nawet nie symulował interwencji i ograniczył się do odprowadzenia piłki wzrokiem do siatki.

reakcja
51'

Tomasz Tułacz wprowadził zmiennika za kontuzjowanego Konrada Stępnia.

reakcja
49'

reakcja
47'

Krótko po przerwie zrobiło się gorąco po płaskim dośrodkowaniu w pole bramkowe. Wybronili się przyjezdni, a wznowienie od bramki zostało przyznane Oliwierowi Zychowi.