Główkował z kilku metrów Kamil Dankowski. Świetnie obronił Rafał Leszczyński.

reakcja
10
reakcja
90+3'

Uderzenie z dystansu na bramkę Śląska. Piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

reakcja
90'

reakcja
90'

Nahuel Leiva wpadł w pole karne ŁKS-u, oddał strzał, ale dobrze obronił bramkarz gospodarzy.

reakcja
89'

Wrocławianie dobrze oddalają grę od własnego pola karnego.

reakcja
88'
wydarzenie
ZMIANA
84'
reakcja
83'
ikonka

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego minimalnie niecelnie główkował Rahil Mammadov.

reakcja
82'

Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Jehor Macenko. Rzut wolny dla ŁKS-u niemal z narożnika pola karnego.

reakcja
82'
reakcja
80'
wydarzenie
ZMIANA
80'
wydarzenie
ZMIANA
79'

Teraz to łodzianie starają się atakować i rozgrywają piłkę na połowie WKS-u.

reakcja
76'
wydarzenie
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Samiec-Talar. Asystował mu Jakub Jezierski.

Ogromne zamieszanie w polu karnym ŁKS-u. Jezierski dograł piłkę przed bramkę, a z bliska gola strzelił Piotr Samiec-Talar. Śląsk prowadzi 2:1.

reakcja
72'
wydarzenie
ZMIANA
74'

Znakomicie spisał się Rahil Mammadov, który we własnym polu karnym w ostatniej chwili zatrzymał Erika Exposito.

reakcja
72'
wydarzenie
ZMIANA
71'
wydarzenie
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jehor Macenko. Asystował mu Petr Schwarz.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celny strzał głową oddał Jehor Macenko. 1:1 w Łodzi!

reakcja
71'

Kolejna dobra wrzutka Nahuel Leiva. W ostatniej chwili piłkę wybił Piotr Głowacki.

reakcja
69'
wydarzenie
ZMIANA
67'

Gra toczy się głównie na połowie ŁKS-u. Wrocławianie szukają okazji na gola.

reakcja
64'
reakcja
63'

Śląsk atakuje. Groźne są ataki i wrzutki wrocławian. Gola jednak nie ma. ŁKS dobrze się broni.

reakcja
61'

Z około 25 metrów niecelnie strzelał Piotr Głowacki.

reakcja
61'
reakcja
60'

Ładnie w pole karne ŁKS-u dośrodkował Nahuel Leiva, a tam niecelnie główkował Michał Rzuchowski.

reakcja
58'

Zdecydowanie ciekawszy zrobił się ten mecz. Obie drużyny starają się atakować.

reakcja
58'

Dogranie w pole karne Śląska. Tam dobrze piłkę wybił jeden z obrońców.

reakcja
56'
wydarzenie
ZMIANA
55'

W polu karnym ŁKS-u padł Erik Exposito. Sędzia nakazał grać dalej.

reakcja
53'
wydarzenie
GOOOOOOL!!!

Dani Ramirez oddał precyzyjny strzał z rzutu karnego i piłka w bramce. 1:0 prowadzi ŁKS!

reakcja
52'
ikonka

Jest decyzja! Jest rzut karny po zagraniu Michała Mokrzyckiego i zagraniu ręką Petrowa.

reakcja
51'

reakcja
50'
ikonka

Trwa jeszcze analiza VAR. Do uderzenia szykuje się Dani Ramirez.

reakcja
48'

reakcja
48'
reakcja
47'

Groźny strzał z dystansu oddał Mateusz Żukowski. Bramkarz ŁKS-u nie dał się zaskoczyć.

czas Przerwa
45+3'

W okolicy pola karnego Śląska przedzierał się Antoni Młynarczyk. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

reakcja
45'

reakcja
45'

Z linii pola karnego Śląska ładny strzał oddał Piotr Głowacki. Dobrze obronił bramkarz WKS-u.

reakcja
44'
reakcja
42'

Po analizie VAR, nie ma gola dla Śląska Wrocław! Sędzia uznał, że Kamil Dankowski był faulowany przez Łukasza Bejgera. Rzut wolny dla ŁKS-u na połowie wrocławian.

reakcja
41'
ikonka

Trwa jeszcze analiza VAR, czy wcześniej nie był faulowany Kamil Dankowski.

reakcja
39'

Erik Exposito wypracował gola Śląskowi Wrocław. Hiszpan wpadł w pole karne ŁKS-u i mimo asysty obrońców idealnie dograł piłkę do Nahuela Leivy, który skierował ja do pustej bramki. Będzie jednak analiza VAR, czy we wcześniejszej fazie tej akcji faulowany nie był zawodnik ŁKS-u.

reakcja
38'

Bardzo groźna odpowiedź Śląska. Najpierw z ostrego kąta strzelał Żukowski. Bobek odbił piłkę, a po chwili niecelnie dobijał Erik Exposito.

reakcja
35'

Świetną okazję miał Engjell Hoti. Po dograniu w pole karne piłkarz ŁKS-u strzelał z ostrego kąta z kilku metrów, ale oddał niecelne uderzenie. To powinien być gol!

reakcja
32'
ikonka

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Zamieszanie przed bramką gości, ale ostatecznie zespół WKS-u wybił piłkę. Zanosiło się na groźną kontrę, lecz zabrakło dobrego rozegrania piłki.

reakcja
29'

Nahuel Leiva dryblował w polu karnym ŁKS-u. Otatecznie stracił jednak piłkę.

reakcja
28'

Ładny, groźny strzał na bramkę Śląska oddał Rahil Mammadov. Pewnie interweniował jednak Rafał Leszczyński.

reakcja
27'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Śląska. Gospodarzom znów zabrakło jednak uderzenia na bramkę.

ikonka
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
reakcja
21'

Gospodarze są częściej przy piłce, ale gra zazwyczaj toczy się daleko od bramki WKS-u.

reakcja
16'
ikonka

Z rzutu wolnego z około 20 metrów strzelał Erik Exposito. Piłka odbiła się od muru, a Śląsk ostatecznie wywalczył rzut rożny.

reakcja
16'

Będzie rzut wolny dla Śląska. Dobra okazja na strzał na bramkę ŁKS-u.

reakcja
14'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich.

reakcja
10'

Nieco więcej gry w środkowej strefie boiska. Częściej przy piłce gospodarze.

reakcja
6'

W odpowiedzi z linii pola karnego bardzo niecelne uderzenie oddał Petr Schwarz.

reakcja
5'

Efektownie skrzydłem przedarł się Kay Tejan. Zabrakło jednak dokładnego dogrania w pole karne Śląska.

reakcja
4'

Zza pola karnego z pierwszej piłki niecelny strzał oddał Dani Ramirez.

reakcja
3'

Gospodarze przy piłce. ŁKS rozgrywa ją w okolicy linii środkowej boiska.