Gol za golem Cristiano Ronaldo. Zobacz, jak ustrzelił hat-tricka [WIDEO]

Na saudyjskich boiskach Cristiano Ronaldo gra jak za najlepszych lat. Gwiazda Al-Nassr trzy razy pokonała bramkarza drużyny Al-Wehda (6:0).

Rafał Szymański
pierwszy gol Ronaldo Twitter / SPL_EN / Na zdjęciu: pierwszy gol Ronaldo
Pierwszy raz na listę strzelców Cristiano Ronaldo wpisał się po zaledwie pięciu minutach od rozpoczęcia gry. Reprezentant Portugalii miał mnóstwo miejsca w polu karnym i uderzeniem w kierunku dalszego słupka skierował piłkę do siatki. To była tylko przystawka.

13 minut później było już 2:0 dla Al-Nassr. Tym razem Ronaldo otrzymał dośrodkowanie z lewej strony boiska i silnym strzałem głową zaznaczył swoją obecność. W tej sytuacji bramkarz Al-Wehda nawet nie ruszył się z miejsca.

39-letni snajper wyprowadził trzeci cios w 52. minucie, kiedy dynamicznie wbiegł w pole karne i pewnym uderzeniem pod poprzeczkę sfinalizował całą akcję. Do zwycięstwa 6:0 Al-Nassr przyczynili się również Otavio, Sadio Mane oraz Mohammed Al Fatil.

Statystyki Ronaldo wyglądają naprawdę imponująco. Tylko w tym sezonie Saudi Pro League w 27 rozegranych spotkaniach zgromadził 32 trafienia i 10 asyst. Co więcej, w sobotę napastnik zaliczył 66. hat-tricka w profesjonalnej karierze.

6:0 - Mohammed Al Fatil 88'

Wymowny komentarz Jacka Magiery. "Jestem rozliczany z wyników, a odnieśliśmy zwycięstwo"