Lewandowski zszedł z boiska, a wtedy żona piłkarza Barcelony tak zareagowała w social mediach

Pod koniec meczu La Liga z Gironą Roberta Lewandowskiego zastąpił Ferran Torres. Decyzja Xaviego nie spodobała się małżonce Vitora Roque'a.

Piotr Bobakowski
Robert Lewandowski (w ramce: żona Vitora Roque'a) PAP/EPA / EPA/DAVID BORRAT/ www.instagram.com/dayanalinsroque / Na zdjęciu: Robert Lewandowski (w ramce: żona Vitora Roque'a)
Piłkarze FC Barcelony wracali na tarczy z wyprawy na Estadi Municipal de Montilivi, gdzie przegrali z Gironą w meczu 34. kolejki La Liga (2:4, więcej TUTAJ).

Robert Lewandowski zdobył wprawdzie gola (z rzutu karnego w doliczonym czasie gry do pierwszy 45 minut), ale to nie był udany występ polskiego napastnika. Xavi w 78. minucie ściągnął go z boiska i wprowadził do gry Ferrana Torresa.

Hiszpański trener Barcy swoją decyzją zszokował żonę Vitora Roque'a. Brazylijczyk kolejny już raz w tym sezonie spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Dayana Lins Roque nie omieszkała skomentować tego w mediach społecznościowych.

Zrobiła to bez słów, zamieszczając na portalu X trzy wymowne emotikony (patrz poniżej): twarz z rękami nad oczami i uniesionymi brwiami, uciszająca twarz i twarz z otwartymi oczami i ręką nad ustami. Symbolizowały one szok, zaskoczenie, wyrażały kpinę i zdziwienie.

"Reakcja partnerki Vitora Roque'a po tym, jak dzisiaj ponownie znalazł się na ławce rezerwowych" - podsumował na X włoski dziennikarz sportowy Fabrizio Romano.